DLACZEGO TO MÓGŁBY BYĆ BIZNES DLA CIEBIE?

Kiedy się poznałyśmy obie byłyśmy niepracującymi matkami, które jak wiele kobiet, przedłożyły rodzinę i prowadzenie domu, nad życie zawodowe. Miałyśmy energię, wiedzę, doświadczenie oraz chęć do pracy. Wiedziałyśmy jednak, że nie chcemy wrócić do pracy w korporacji. Chciałyśmy robić coś ważnego i wartościowego, nie tylko dla nas i naszych rodzin, ale i dla społeczeństwa.

Kto może zostać naszym Franczyzobiorcą ?

DLACZEGO ZAJĘCIA SPORTOWE DLA DZIECI?

W dzisiejszych czasach możemy zaobserwować zmianę trybu życia i sposobu spędzania czasu wolnego przez dzieci. Nasze dzieci są coraz mniej aktywne ruchowo, a coraz więcej czasu spędzają przed ekranami telewizorów, komputerów i innych urządzeń elektronicznych. Musimy znaleźć sposób, aby zachęcić dzieci do aktywności fizycznej. Stworzyć miejsca i warunki, w których dzieci będą rozwijać nie tylko ciało, ale również umysł i umiejętności komunikacyjne i społeczne. To jest właśnie głównym celem GYM Generation®.
Nie chcemy wychować pokolenia sportowców, ale zachęcić dzieci do ruchu poprzez zabawę oraz nauczyć je dobrych nawyków żywieniowych. Ta niewielka zmiana zrobi w przyszłości wielką różnicę.

JAK ZOSTAC WŁAŚCICIELEM GYM GENERATION?

Zostanie właścicielem GYM Generation® to ważna decyzja, ale proces nie jest bardzo skomplikowany, co opisujemy krok po kroku, w dokumencie do pobrania:

Jak zostać właścicielem GYM Generation®?

Formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami dostępny jest do pobrania tutaj

 

UWAGA:

Nie udzielamy licencji franczyzowych na terenie Warszawy.
Załączone warunki współpracy obowiązują wyłącznie na terenie Polski.