PN WT ŚR CZ PT SO ND
9:00 – 10:00 ZAJ. INDYWIDUALNE SZYBKIE WIEWIÓRKI ZABAWNE MAŁPKI
10:00 – 11:00 ZWINNE ŻABKI ODWAŻNE JEŻYKI ZABAWNE MAŁPKI ZWINNE ŻABKI
11:00 – 12:00 ZWINNE ŻABKI ZWINNE ŻABKI ZWINNE ŻABKI SZYBKIE WIEWIÓRKI
12:00 – 13:00 ZAJ. INDYWIDUALNE SZYBKIE WIEWIÓRKI DZIELNE LISKI
13:00 – 14:00 ZABAWNE MAŁPKI ZABAWNE MAŁPKI
14:00 – 15:00 AKROBATYCZNE LISKI SZYBKIE WIEWIÓRKI
15:00 – 16:00 ZAJ. INDYWIDUALNE ZAJ. INDYWIDUALNE ZAJ. INDYWIDUALNE ZAJ. INDYWIDUALNE ZAJ. INDYWIDUALNE ODWAŻNE JEŻYKI ZWINNE ŻABKI
16:00 – 17:00 ZABAWNE MAŁPKI ODWAŻNE JEŻYKI ZABAWNE MAŁPKI SZYBKIE WIEWIÓRKI SZYBKIE WIEWIÓRKI URODZINY URODZINY
17:00 – 18:00 ZWINNE ŻABKI SZYBKIE WIEWIÓRKI ZWINNE ŻABKI ZABAWNE MAŁPKI ZABAWNE MAŁPKI
18:00 – 19:00 DZIELNE LISKI ZABAWNE MAŁPKI SZYBKIE WIEWIÓRKI AKROBATYCZNE LISKI DZIELNE LISKI
19:00 – 20:00 ZAJ. INDYWIDUALNE AKROBATYCZNE LISKI DZIELNE LISKI ZABAWNE MAŁPKI ZAJ. INDYWIDUALNE
20:00 – 21:00 ZAJ. INDYWIDUALNE ZAJ. INDYWIDUALNE ZAJ. INDYWIDUALNE
ODWAŻNE JEŻYKI od dzieci chodzących do 2 lat

Twoje dziecko już chodzi - to wielki krok w jego rozwoju umysłowym, społecznym i fizycznym. To bardzo ważne, aby teraz wspierać malucha poświęcając mu wiele uwagi, zapewniając mu właściwe odżywianie i warunki do ćwiczeń.

W tym czasie dziecko przechodzi od sprawnego raczkowania do biegania. GYM Generation zadba o uzupełnienie i rozwinięcie tych podstawowych umiejętności, tak by dziecko poruszało się pewniej, nauczyło się skakać na obu nogach i zyskało większą ogólną świadomość przestrzenną i swojego ciała.

Ten stymulujący godzinny program uczy równowagi, turlania się i wiszenia. Ćwiczy zwinność, która pomaga Odważnym Jeżykom rozwinąć zamiłowanie do aktywności fizycznej, a także uczy poczucia dumy z osiągnięć. Dzieci są podekscytowane, gdy robią postępy w podstawowych ćwiczeniach gimnastycznych, tańczą i huśtają się. Zajęcia prowadzone są z udziałem z rodziców.

ZWINNE ŻABKI od 2 do 3,5 lat

Twoje dziecko już bardzo dobrze chodzi, biega i potrzebuje rozładować swoją energię. Dzieci w tej grupie wiekowej chętniej współpracują w grupie i potrafią wykonywać bardziej złożone polecenia. 

Na Zwinne Żabki czekają ćwiczenia gimnastyczne dostosowane do wieku dzieci rozwijające siłę, orientację przestrzenną, koordynację, równowagę, a przede wszystkim pewność siebie. 

Zajęcia prowadzone są z udziałem z rodziców, ale wraz ze wzrostem ich poczucia pewności siebie i niezależności są już o krok od stania się na tyle samodzielnymi, aby ćwiczyć pod okiem instruktora w kolejnych grupach wiekowych - bez asysty rodziców.

SZYBKIE WIEWIÓRKI od 3,5 do 5 lat

Oprócz frajdy z zabaw i przygód nasze Szybkie Wiewiórki nauczą się podstaw gimnastyki oraz wzmocnią swoje zdolności manualne. Staną się bardziej niezależne, ponieważ rodzice nie muszą już im pomagać w ćwiczeniach, a są jedynie obserwatorami. Maluchy poczują, że traktuje się je już jako „duże dzieci”, będą nabierać poczucia własnej wartości i odczuwać dumę ze swoich osiągnięć. W tej grupie wiekowej priorytetem jest uczenie sprawności fizycznej. Podczas zajęć kładziemy nacisk na rozwijanie umiejętności społecznych: dzieci ćwiczą uważne słuchanie, wykonywanie poleceń, współpracę w grupie i dowiadują się więcej o sobie.
Dzieci zwiększają swoją siłę, gibkość i zwinność podczas wprowadzania nowych umiejętności gimnastycznych w bezpieczny sposób. Dzieci są w tym wieku wrażliwe na opinię grupy, więc zajęcia prowadzone są we wspierający sposób i nastawione na podkreślanie sukcesów. Sztafety, bardziej złożone gry, i podstawowe umiejętności sportowe prowadzą do rozwinięcia większej siły, sprawności manualnych i koordynacji wzrokowo-ruchowej.

ZABAWNE MAŁPKI od 5 do 7 lat

Bez wątpienia dzieci, które od maleńkości są aktywne zwykle pozostają takie również w starszym wieku, mają lepsze wyniki w szkole i są radośniejsze. Regularnie ćwiczenia fizyczne są potrzebne w okresie, gdy dziecko przygotowuje się do pójścia do szkoły. Dzieci na tym etapie są gotowe do szlifowania takich podstawowych umiejętności fizycznych jak bieganie, skakanie, rzucanie, kopanie i łapanie. Nasz program dla Zabawnych Małpek jest pomyślany tak, by przygotować dzieci do sportów grupowych i zwiększyć ich pewność siebie. Dzieci budują swoją siłę, równowagę, zwinność, gibkość i koordynację, a nasi instruktorzy wspierają je w tym dzięki pozytywnemu nastawieniu, pochwałom i tworzeniu atmosfery wolnej od nadmiernej rywalizacji. W tak przyjaznym otoczeniu dzieci ćwiczą wytrwałość i opanowanie.

DZIELNE LISKI od 7 do 12 lat

Pragniemy, aby nasze dzieci czuły się pewnie podczas zajęć WF w szkole. Jest to ważny, ale nie jedynym celem GYM Generation. Regularne ćwiczenia fizyczne wzmocnią pewność siebie dziecka, a w efekcie – jego umiejętności społeczne i umysłowe. Dzielne Liski będą dalej rozwijać swoje zdolności motoryczne i gimnastyczne, poczucie własnej wartości i umiejętność gry zespołowej, z zachowaniem nacisku na zabawę i bezpieczeństwo.
GYM Generation stworzyło program, który łączy ćwiczenia cardio z siłą i gibkością, przeznaczony specjalnie dla dzieci, które w tym wieku są szczególnie podatne na spędzanie wielu godzin bez ruchu przed ekranem telewizora czy komputera. Rozwijamy wytrzymałość i ogólne umiejętności motoryczne przez serie dynamicznych i ekscytujących ćwiczeń. Gdy ćwiczymy poszczególne grupy mięśni i poznajemy zasady zdrowego odżywania, wspólnie wpajamy dzieciom zasady zdrowego trybu życia. Wszystkie dzieci, niezależnie od ich zdolności sportowych, mogą w trakcie tych zajęć wiele zyskać

AKROBATYCZNE LISKI od 8 do 13 lat

Dzięki tym zajęciom Akrobatyczne Liski będą rozwijać swoją gibkość, równowagę, siłę, a co więcej uczyć się dyscypliny, koncentracji, pracy w grupie oraz świadomości własnego ciała. To zajęcia o wysokim poziomie adrenaliny, angażujące wiele partii mięśniowych. Są one pełne wyzwań, ale opracowane tak, by wspomagać indywidualny rozwój dzieci.
Akrobatyczne Liski nauczą się pokonywać strach i zdobywać pewność siebie dzięki ćwiczeniom siłowym i akrobatycznym. Będą ćwiczyć stanie na głowie, podpór łukiem leżąc tyłem (mostek), salta a także wiele innych zaawansowanych i zapierających dech w piersiach ćwiczeń na równoważni i poręczach.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE od 2 do 15 lat

Jest wiele różnych powodów, dla których warto zdecydować się na zajęcia indywidualne: czasami dziecko musi nadrobić zaległości w swojej grupie wiekowej lub nabrać pewności siebie, może potrzebuje trochę czasu, aby przyzwyczaić się do nowego miejsca, albo ma specjalne potrzeby. Zajęcia indywidualne są dostosowane do potrzeb i w pełni poświęcone rozwojowi Twojego dziecka. Zajęcia te odbywają się w godzinach wolnych od planowych zajęć grupowych i są zależne od dyspozycyjności trenera. Aby dowiedzieć się więcej lub umówić na zajęcia zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem biuro@gymgeneration.pl.

 

Poprzez nasz profesjonalnie opracowany program oferujemy Twojemu dziecku nowy zakres doświadczeń: innowacyjny zestaw ćwiczeń gimnastycznych, angażujące wyzwania fizyczne, gry zespołowe oraz rozwijanie indywidualnych umiejętności.

Nasze zajęcia mają na celu:

 • zwiększenie siły fizycznej, naukę równowagi, koordynacji i gibkości
 • rozwijanie umiejętności społecznych, takich jak: czekanie na swoją kolej
 • budowanie pewności siebie, ciekawość i kreatywność
 • naukę pracy zespołowej i wyznaczania celów,
  podejmowania wyzwań i nauki nowych umiejętności
 • zachęcanie dziecka do autoekspresji
 • przygotowanie do przedszkola i szkoły

Oferujemy:

 • najlepszy zespół trenerów dla dzieci
 • maksymalnie 14-sto osobowe grupy
 • maksimum uwagi każdemu dziecku
 • 6 poziomów wiekowych dla uzyskania najlepszej efektywności
 • specjalnie opracowany program, co tydzień aktualizowany
 • zero nudy – każde dziecko jest włączane do zabawy
 • ciągłą naukę i koncentrację
 • profesjonalny sprzęt do ćwiczeń dla dzieci
 • muzyka i zabawa jako podstawa programu