ACTIVE LIFE – Aktywne rodzinne wakacje w Kluszkowce

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież pragnące przeżyć niezapomnianą przygodę narciarsko-snowboardową z Active Life.

Komfortowo wyposażony pensjonat „U Benedykta” położony jest u podnóża góry Wdżar (766m n.m.p), która ze względu na specyficzny mikroklimat i ukształtowanie powierzchni jest doskonałym miejscem do uprawniania sportów zimowych (cztery trasy narciarskie o łącznej długości 2200 m).
Pensjonat oferuje 2-, 3- i 4-osobowe pokoje, wyposażone w funkcjonalne meble. Każdy z pokoi posiada łazienkę z prysznicem. Kilka z nich jest z balkonem, z każdego rozpościera się przepiękny widok na Pieniny, Gorce i Spisz.

Pensjonat posiada zaplecze gastronomiczne, wraz z przestrzenią restauracyjną, oferującą kuchnię domową w przyjaznej atmosferze. Dzieci mają serwowane 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolację.

Ośrodek Narciarski Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach(zwany Krainą Śpiącego Wulkanu w Kluszkowcach) – kompleks tras narciarskich położony na północnych i zachodnich zboczach góry Wdżar(767m n.p.m.) w Kluszkowcach w gminie Czorsztyn w powiecie nowotarskim.
Oferujemy szkolenie narciarsko-snowboardowe 6 h dziennie w grupach uzależnionych od stopnia zaawansowania. Małe grupy oraz zaangażowanie instruktorów sprawia, że po kilkudniowym szkoleniu dzieci i młodzież osiągają wysoki progress. Na koniec rozgrywane są profesjonalne zawody z fotokomórką (slalom na tyczkach).

Kiedy: 05-12.02.2022
Gdzie: Kluszkowce – Czorsztyn SKI 758m n.p.m.
Zapisy i szczegóły: https://activewinter.pl/blog/portfolio-item/kluszkowce/

Wakacje pełne sportu tylko w GYM generation!
Wakacje pełne sportu tylko w GYM generation!
Wakacje pełne sportu tylko w GYM generation!