Agnieszka Roztropowicz - instruktor GYM generation

Agnieszka Roztropowicz

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, kierunek wychowanie fizyczne. Zdobyłam uprawnienia instruktora siatkówki oraz nauczyciela przysposobienia obronnego. Dodatkowo nurkuję rekreacyjnie i jako asystent instruktora (divemaster) pomagam przyszłym nurkom (dzieciakom i dorosłym) zrozumieć tajniki podwodnego świata.

Sport zespołowy jest moją pasją odkąd pamiętam. Trenuję siatkówkę w III ligowym zespole, praktycznie od 11 roku życia do teraz. Oprócz sportu pasjonują mnie podróże oraz amatorska fotografia i montaż filmów z różnych wyjazdów.

Jako instruktor jestem kreatywna, cierpliwa i w 100 % zaangażowana.
W GYM Generation nauczę Twoje dziecko pracy w zespole, odwagi i pewności siebie. Jestem urodzoną optymistką i nic nie daje mi tyle pozytywnej energii, co uśmiech na twarzach moich podopiecznych.

Iwona Nieroda - instruktor GYM generation
Anna Śliwa - instruktor GYM generation

Anna Śliwa

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, kierunek Wychowanie Fizyczne z Edukacją Obronną.

W trakcie studiów uzyskałam tytuł instruktora Aerobicu oraz Sędziego Lekkiej Atletyki. Ponadto ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Korekcja Wad postawy oraz kurs specjalisty masażu relaksacyjnego i klasycznego.

Swoje doświadczenie zdobyłam na wielu praktykach w szkołach na różnym poziomie edukacji. Od 4 lat pracuję jako nauczycielka wychowania fizycznego i opiekun świetlicy szkolnej w gimnazjum.

Jak chyba dla każdego studenta “AWF-u” moją pasją jest sport i to jemu poświęcam swój wolny czas. Obecnie najwięcej czasu zajmuje mi bieganie, a swoje możliwości sprawdzam biorąc udział w zawodach (półmaratony) oraz poznaje nową odmianę, jaka jest canicross czyli bieganie z psem.

Chciałabym, aby dzieci biorące udział w zajęciach GYM Generation zyskały jak najwięcej pewności siebie i przełamywały swoje własne bariery a w późniejszych latach na sali gimnastycznej to one były wzorem dla innych kolegów i koleżanek.

Anna Śliwa - instruktor GYM generation
Kamila Motak - instruktor GYM generation

Kamila Motak

Jestem studentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, kierunek Wychowanie Fizyczne.Uzyskałam uprawnienia jako instruktor lekkiej atletyki oraz gimanstyki korekcyjnej. Aktualnie dążę do uzyskania tytułu magistra.

Moją największą pasją jaką do tej pory odkryłam jest sport, uwielbiam aktywnie spędzać czas wolny. Sport nauczył mnie kilku ważnych cech, które przydają się w życiu są to wytrwałość, konsekwencja jak również nie traktowanie porażki jako tragedii życiowej ale motywacji do dalszej pracy. Jedną z moich ulubionych dyscyplin sportowych jest lekkoatletyka. Ponieważ sama trenuję od najmłodszych lat, wiem doskonale jaką radość może dać dziecku sport. Nauczanie dzieci sprawia mi ogromną przyjemność, a postępy i rozwój najmłodszych są dla mnie sukcesem.
Będę dążyć do tego aby moi podopieczni pokochali sport i z radością przychodzili na kolejne zajęcia.

Przemysław Dziura - instruktor GYM generation
Przemysław Zieliński - instruktor GYM generation

Przemysław Zieliński

Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach, na kierunku wychowanie fizyczne o specjalności gimnastyka korekcyjna.

Wybrałem sportową drogę życia, ponieważ doceniam fakt, jak dużą rolę w kształtowaniu mojej osobowości odegrała aktywność ruchowa. Od najmłodszych lat moją pasją był parkour, dzięki któremu poznałem swoje granice, a także nauczyłem się je pokonywać. Uprawiałem też judo oraz jazdę na rolkach, jednak moją domeną są sporty ekstremalne. Obecnie moją największą pasją jest wspinaczka, która uczy wytrwałości i pokory, a także jazda agresywna na rolkach oraz jazda wyczynowa rowerem typu downhill.

Praca w GYM Generation jest dla mnie ważna, ponieważ pozwala mi wykorzystać wiedzę praktyczną wyniesioną ze studiów, jak również wieloletnie doświadczenie, które nabyłem napotykając na swojej sportowej drodze wiele przeszkód natury sprawnościowej, jak i psychicznej. Myślę, że dzięki tej wiedzy, potrafię pomóc każdemu z moich podopiecznych w opanowaniu przeszkód, jakie czekają ich na sali. Ponad to, uważam że nieodzownym elementem w ćwiczeniach sprawnościowych jest nauka odpowiedzialność za siebie oraz współćwiczących.

Przemysław Dziura - instruktor GYM generation